Dictador IAS Iconic Art Spirits Iconic Whisky Penderyn 2016 42% 0,7l 0,7l 42%

Kód: 2340
Limitka Láhev
2 339 Kč 3 341,43 Kč / 1 l
Skladem (1 ks)

Výrobce: Iconic Art Spirits

Distillery: Penderyn Distillery

Obsah alkoholu: 42%

Objem: 0,7l

Země původu: Spojené království

Zrání: Ex-Bourbon + Port Casks

Počet lahví: 102

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Jednosladová whisky zrající v sudech, v nichž před ní zrál bourbon a portské víno. Roky v nich strávené dodaly této whisky bohatou a jedinečnou aroma, kterou je možné dosáhnout pouze časem a trpělivostí. Iconic Whisky Single Malt 2016 je oceněna několika prestižními cenami. Svou neobyčejnou chutí si získává srdce nejen odborníků, ale i nadšenců whisky z celého světa.

Její původ nacházíme v lihovaru Penderyn – byl založen ve Walesu jako první whisky lihovar. V roce 2004 z něj poprvé vyšla hotová whisky. Jeho poloha byla pečlivě vybrána kvůli dodávkám čerstvé pramenité vody. Nachází se na jižním cípu pohoří Brecon Beacons. Toto historické místo dává identitě značky osobitou esenci a je v hlubokém spojení s velšskou tradicí. Vyzrálá whisky vyráběná v Penderyn je považována za jednu z nejlepších single malt whisky na světě. Lihovar se těší mezinárodní oblibě a za ty roky, co vyrábí alkohol čistý jako Waleské zlato, získal několik ocenění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

IAS - Iconic Art Spirits

Nezávislé plnění Iconic Art Spirits je značka, za kterou stejí stejná parta lidí, která stojí za rumovou značkou Dictador. Produkty IAS se vyrábějí výhradně v jednosudové receptuře a pouze v limitovaných edicích, které na běžném trhu neseženete. To, na co jsou v IAS mimořádně hrdí, díky čemuž vynikají mezi ostatními, co definuje kvalitu produktů, je Iconic Spirits Finishing Art. Je to autorská metoda jak poskytnout klientům vjemy, které nikdy předtím neměly možnost zažít. Dosahují toho metodou vyzrávání a dokončování v nejlepších a nejdražších sudech renomovaných výrobců z kategorie Fine Wines & Spirits.