3 hodnocení

Zafra 21 YO 0,04l 40%

  • Rum
  • Panama
  • 21 let
  • Core range
Skladem (>5 ks)
Kód: 470
Značka: Zafra
189 Kč / ks
Kategorie: Rumy
DOBA ZRÁNÍ: 21 YO
DRUH: Single Traditional Column Rum
LIMITOVANÁ EDICE: Ne
TYP: Tmavý rum
ZEMĚ: Panama
Affillink: https://ehub.cz/system/scripts/click.php?a_aid=3f001e45&a_bid=09dc7e5b&desturl=https%3A%2F%2Fwww.warehouse1.cz%2Fcs%2Fzafra-master-reserve-21-y-o

Výrobce: Zafra

Region: Panama

Stáří: 21 let

Obsah alkoholu: 40%

Barva: Rubínová

Popis: Pod rumem Zafra jsou podepsáni stejní lidé, kteří stáli u zrodu a vývoje značky Zacapa. Je výsledkem práce Francisca „Dona Pancha“ Fernandeze, světově proslulého mastera blendera, který tento rum vytvořil z nejlepších pečlivě vybraných rumových reserv celé Panamy. Má barvu leštěného jantaru, aroma plné, bohaté a mírně vanilkové. Chuť je lehce karamelová, ovocná, s dotekem exotického koření. Zakončení je dlouhé, mírně tabákové, kakaové, ořechové, s lehkým nádechem cedru.

Výraz Zafra v překladu znamená sklizeň. Pro panamský rum tohoto jména se vybírají americké dubové sudy po bourbonu, které mu poskytují optimální podmínky pro zrání. Master Ronero, Francisco “Don Pancho” Fernandez bdí nad pomalým zráním rumu, který následně mistrovsky blenduje. Výsledkem jeho umění je Zafra Master Reserve. Stáří tohoto rumu dosahuje výjimečných 21 let. Je to mimořádně hladký rum, ve kterém se snoubí dřevité, ovocné a lehce kořeněné tóny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: