Sophie Germanier Chardonnay 12,0% 0,75 l

Kód: WH-4596
390 Kč 557,14 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Organic Wine by Sophie Germanier
Sophie Germanier je původem Švýcarka, která se v roce 2014 přestěhovala do Jihoafrické republiky, aby zde pokračovala ve vedení rodinného podniku. V roce 2020 vytvořila vlastní značku s názvem Organic Wine by Sophie Germanier. Spojením její vášně pro výrobu vína, dědictví dvou generací a hlubokého zájmu o životní prostředí vzniklo lahodné, lehce pitelné elegantní víno, které velmi dobře odráží prostředí, ve kterém je pěstováno a dále zpracováváno.

Podle Sophie Germanier, dcery známého švýcarského vinaře Jacquese Germaniera, by měly láhve jejích organických vín obstát v porovnání s jakýmikoli jinými víny podobné ceny a odrůdy na trhu. Jejím posláním je vytvářet kvalitní a cenově dostupná vína a zároveň pečovat o půdu - a to se jí také daří.

Organická vína Sophie Germanier jsou certifikovaná jako ekologická (na vinicích se nepoužívají pesticidy, syntetická hnojiva ani herbicidy), veganská a vytvořená s ohledem na životní prostředí. To znamená, že je zohledněn každý detail (od lehkých lahví, které snižují emise uhlíku při přepravě, až po spravedlivé pracovní postupy). Znamená to také, že je výsledné víno vyráběno s vášní a inovacemi, aniž by to bylo na úkor kvality.

Sophie Germanier Chardonnay
Ve vůni tohoto jihoafrického organického vína můžeme nalézt citronové kůry, briošky, máslo a tóny vlhkých kamenů. V chuti se objevují citrusy a briošky, které jsou doprovázeny příjemnou kyselinkou a krémovou chutí, která se dostavuje ke konci.

Víno má dobrou strukturu a je všestranně vyvážené. Dobře se hodí ke špagetám aglio e olio, k mořským plodům, nebo pokrmům z kuřecího masa z volného chovu s polentou.

Původ vína: Germanier Jižní Afrika Sonop Wine Farm
Obsah alkoholu: 13,5 %
Ročník: 2022
Certifikát ekologického zemědělství Control Union
Vhodné pro vegany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: