Služby

Stejně jako si skleničku můžete vychutnat ve společnosti nebo sám, i my přinášíme zážitek z prémiového alkoholu dvěma způsoby. Můžete buď vyzkoušet ochutnat vybrané degustační vzorky prostřednictvím degustační sady, nebo objednat námi organizované degustace.

Nenašli jste co hledáte? Pomůžeme Vám!

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
Degustační sady na míru s vlastním logem

Chcete si pojistit, aby si obdarovaní chuťový zážitek spojili opravdu s vaší firmou či s konkrétní událostí? Na obaly setů, karet a etiket degustačních vzorků dostaneme vaše logo. Je to stylový a zároveň reprezentativní dárek pro vaše klienty. Ukážete originalitu, ale zároveň dobrý vkus.

Sadu si můžete představit jako luxusní kazetu, která obsahuje 5 různých degustačních vzorků o objemu 40 ml. Každý set je pečlivě sestavený tak, aby tvořil tematický celek.

V každém setu najdete karty, které popisují jednotlivé degustační vzorky. Z nich se dozvíte detailní informace, a především chuťový profil - tj. jak by vám vzorek měl vonět a po čem chutnat.

Degustační vzorek je unikátní způsob, jak poznávat chutě prémiových destilátů. Není to miniatura, v těch se takhle kvalitní alkohol zpravidla nevyrábí.

 

Předplatné pro Alkohol.cz

 Exkluzivní, limitované a jinak zajímavé rumy i whisky. Každý měsíc. Až k vám domů.

Objevujte vůně a chutě exkluzivních, limitovaných a jinak zajímavých prémiových destilátů. Alkohol.cz vám ve spolupráci s DramRoom doveze hned tři degustační vzorky (3x0,04l) každý měsíc přímo domů bez jakýchkoliv starostí. 

Skvělé pro nadšence i odborníky, ideální jako dárek pro všechny, co rádi zkoušejí nové věci.

V rámci předplatného dostanete balíček, jehož obsahem bude jak alkohol, tak i karta. Níže se můžete podívat na naše ukázky.

 

Více o předplatném zde

Historie whisky předplatného zde

Historie rumového předplatného zde

 

Rumové předplatné Alkohol.cz

Kuba, Barbados, Mauricius, Portoriko, Panama, Venezuela a desítky dalších. Rumy dnes vznikají téměř po celém světě. 

Každý má svou unikátní vůní i unikátní chuť. Každý je unikátním zážitkem.

S Rumovým předplatným si těchto zážitků užijete zase o něco více. Každý měsíc vám totiž vybereme a na zvolenou adresu dodáme hned 3 dobroty v degustačním objemu 0,04 l – v ideálním objemu na degustaci.

A nepůjde o rumy ledajaké. Každý měsíc vybereme tři opravdové krásky – limitované edice, prémiové dobroty či jinak zajímavé lahve. Opravdové lahůdky, které v supermarketu rozhodně sehnat nejdou. 

Společně s rumy dorazí také informační kartičky popisující jednotlivé vzorky. 

Objevujte vůně a chutě opravdu skvělých rumů.

Vše každý měsíc rovnou na zvolenou adresu, pečlivě zabalené, bez jakýchkoli starostí.

Pro všechny, kteří rádi objevují bohatý svět prémiových rumů.

Historie rumové předplatného na Alkohol.cz

Rumové předplatné

Whisky předplatné Alkohol.cz

Whisky ze Skotska, whiskey z Irska, bourbony z Ameriky, poklady ze zemí jako je Japonsko, Indie, Austrálie nebo třeba Česká republika. Svět téhle dobroty je neuvěřitelně bohatý. 

Každá jednotlivá lahev či její část přitom zraje v jiném sudu, každá po rozdílnou dobu. 

Vznikají tak tisíce vůní a tisíce chutí. Tisíce zážitků.

S Whisky předplatným do nich proniknete zase o trochu víc. Každý měsíc vám na zvolenou adresu dodáme hned 3 dobroty v degustačním objemu 0,04 l – v ideálním objemu na degustaci.

Vždy přitom vybereme opravdu parádní kousky, které nás baví. Limitované edice, prémiové krásky či jinak zajímavé lahve. Opravdové lahůdky.

Společně s whisky dorazí také informační kartičky popisující historii i chutě jednotlivých vzorků. 

Objevujte vůně a chutě opravdu skvělých whisky.

Předplatné ocení odborníci i nadšenci do whisky, je ale také ideálním dárkem pro všechny, kteří rádi zkouší nové věci. Pro všechny, kteří rádi objevují bohatý svět whisky.

Historie whisky předplatného na Alkohol.cz

Online degustace