Sophie Germanier Pinotage 12,0% 0,75 l

Kód: WH-4597
340 Kč 485,71 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Organic Wine by Sophie Germanier
Sophie Germanier je původem Švýcarka, která se v roce 2014 přestěhovala do Jihoafrické republiky, aby zde pokračovala ve vedení rodinného podniku. V roce 2020 vytvořila vlastní značku s názvem Organic Wine by Sophie Germanier. Spojením její vášně pro výrobu vína, dědictví dvou generací a hlubokého zájmu o životní prostředí vzniklo lahodné, lehce pitelné elegantní víno, které velmi dobře odráží prostředí, ve kterém je pěstováno a dále zpracováváno.

Podle Sophie Germanier, dcery známého švýcarského vinaře Jacquese Germaniera, by měly láhve jejích organických vín obstát v porovnání s jakýmikoli jinými víny podobné ceny a odrůdy na trhu. Jejím posláním je vytvářet kvalitní a cenově dostupná vína a zároveň pečovat o půdu - a to se jí také daří.

Organická vína Sophie Germanier jsou certifikovaná jako ekologická (na vinicích se nepoužívají pesticidy, syntetická hnojiva ani herbicidy), veganská a vytvořená s ohledem na životní prostředí. To znamená, že je zohledněn každý detail (od lehkých lahví, které snižují emise uhlíku při přepravě, až po spravedlivé pracovní postupy). Znamená to také, že je výsledné víno vyráběno s vášní a inovacemi, aniž by to bylo na úkor kvality.

Sophie Germanier Pinotage
Ve vůni tohoto jihoafrického organického vína se objevují tóny malin, ostružin a náznaky marcipánu, které přecházejí do chuti. Jedná se o dobře zakulacené červené víno s jemnými tříslovinami, vyváženou strukturou a dlouhým závěrem.

Toto víno se dobře páruje se zrajícími sýry, nebo jehněčím masem. Dobře doprovodí také zeleninové lasagne nebo quiche.

Původ vína: Germanier Jižní Afrika Sonop Wine Farm
Obsah alkoholu: 12 %
Ročník: 2021
Certifikát ekologického zemědělství Control Union
Vhodné pro vegany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: