Aviation Gin 0,04l 42%

Kód: 188
Miniatura Na dotaz
Značka: Aviation
119 Kč 2 975 Kč / 1 l
Momentálně nedostupné
  • Gin
  • USA
  • 42%
  • DeadPool

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Výrobce: Aviation

Země: USA

Obsah alkoholu: 42%

Zajímavost: Aviation tvoří zcela novou kategorii charakteristickou odklonem od obvyklé přemíry jalovce.

Popis: Aviation Gin, je značka ginu, který poprvé vyrobili v Portlandu v Oregonu zakladatelé Christian Krogstad a Ryan Magarian v roce 2006. Označuje se jako "americký suchý gin", což znamená, že chuťový profil je méně silně aromatizovaný jalovec jako některé jiné Giny. Vyrábí ho lihovar House Spirits Distillery. Při jeho výrobě se používá sedm aromatizaci: jalovec, levandule, sladká a hořká pomerančová kůra, kardamom, koriandr, indická sarsaparilla a semena anýzu. Aviation American Gin se destiluje dvakrát a plní se do lahví při 84 US proof (42% objemových alkoholu). Distribuce je celonárodní v USA a dalších 15 zemích včetně Kanady, Španělska, Spojeného království, Irska, Francie, Ruska, Itálie, Německa, Holandska a Austrálie. Původně se plnil do láhve vína s modrým štítkem. Novější láhve vypadá jako banka a připomíná období Art Deco, s černým štítkem a stříbrným víčkem.

„Zhruba před dvěma lety jsem se stal majitelem značky Avation Gin, protože jsem miloval její chuť více než u jakéhokoliv jiného nápoje. Je to můj nejuspokojivější projekt, kterého jsem byl kdy součástí, a to kvůli postupnému růstu značky a marketingovému snažení. Těším se na další etapu s Aviation Ginem,“ komentuje Reynolds (představitel komiksového Deadpoola) zmíněnou akvizici, po níž by mu měl nadále zůstat podíl a mít každodenní pravomoce.

Časopis Wine Enthusiast udělil Aviation Gin 97-bodové hodnocení v roce 2012. Nejvyšší hodnocení, které časopis dal všem ginům.

 

Degustační poznámky:

Vůně: čistá, plná tónů jalovce, levandule, citrusů, zrna a zemitosti.

Chuť: pikantní a olejnatá, květinové náznaky.

Závěr: dlouhý a extrémně čistý.

Doplňkové parametry

Kategorie: GIN
ZEMĚ: USA
Affillink:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: