Bobby's Schiedam Gin 0,04l 42%

Kód: 239
Miniatura Na dotaz
119 Kč 2 975 Kč / 1 l
Momentálně nedostupné
  • Gin
  • Nizození
  • 42%
  • 22 botanicals

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Výrobce: Bobby's

Země: Nizozemí

Popis: Na začátku byl Bobby Alfonso. Celým jménem tedy Jacobus, ale stejně mu tak nikdo neříkal. Bobby se narodil v Indonésii, ale později emigroval do Nizozemí, kde se usadil ve městě Schiedam, domovině tradičního jalovcového likéru jenever. To je ten, který si našel cestu do Británie, kde se z něj stal britský suchý gin, jak ho známe dnes. Bobbymu v Nizozemí chyběly chutě rodné země a tak si do jeneveru louhoval oblíbené indonéské bylinky a koření. Když potom o mnoho let později jednu takovou láhev objevil jeho vnuk Sebastiaan, bylo mu jasné, že tohle je velká věc. Spojil síly se zkušeným Master Distillerem a společně začali pracovat na unikátním ginu. Po dvou letech pečlivého ladění se v roce 2012 zrodil Bobby’s Schiedam Dry Gin. Jemný, moderní, exotický. Bobbyho gin.

Netradiční gin spojuje dvě domoviny Jacobuse ‘Bobbyho’ Alfonsa. Rodnou Indonésii a nizozemský Schiedam, kde se usadil později. Stojí na receptuře prastarého nizozemského likéru z jalovce, jeneveru (ano, praotce britského ginu) ve spojení s indonéskými bylinami a kořením, které do něj Bobby přidával, aby si připomněl své kořeny. 

Výsledkem inspirace touto fúzí a několika let pečlivého ladění je parádní Bobby’s Schiedam Dry Gin s výrazně kořeněným charakterem v kombinaci se záplavou svěžích citrusů a bylin. Exotický vítr v ginových plachtách.

 

Chuťový profil:

Vůně: fenykl, posečená tráva, jalovce.

Chuť: květinová, svěží růže, po které následuje náznak červeného bobulového ovoce a koriandru.

Závěr: jalovec, hřebíček.

Doplňkové parametry

Kategorie: GIN
Affillink:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: