Martin Miller's Gin Summerful 0,7l 40%

Kód: 3046
799 Kč 1 141,43 Kč / 1 l
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Výrobce: Martin Miller's

Druh: Tradiční gin

Země: Anglie

Obsah alkoholu: 40% 

Objem alkoholu: 0,7l

Popis: Martin Miller's Gin je unikátní London Dry gin, který vznikl s touhou vytvořit nový luxusní produkt. Majitel palírny, Martin Miller, dlouho hledal gin, který by splňoval jeho náročné chutě, a tak se rozhodl vytvořit vlastní. Tento gin je vynikající díky použití nejkvalitnějších jalovců a čerstvých zralých citrusů.

Detail: Tento gin kombinuje anglickou odbornost, islandskou čistotu a nejlepší bylinky z celého světa. Využívá nekonvenční techniky destilace, kdy se některé složky destilují odděleně, aby se zachovala jedinečná chuť. Tento postup vytváří vyvážený a jemný gin s měkkým buketem, který je získán použitím vody bez demineralizace či jiné úpravy.

Destilace: Martin Miller's Summerful Gin se destiluje s anglickým sezónním rozmarýnem a arktickým tymiánem z Islandu. Je destilován v nádobě za použití dvou samostatných destilací nejlepších zemitých a citrusových rostlin. To mu dodává jedinečnou rovnováhu citrusových a jalovečkových vlastností. Finální produkt se ředí islandskou pramenitou vodou, aby se dosáhlo požadovaného obsahu alkoholu.

Tip: Tento gin s výraznou bylinkovou chutí tymiánu a rozmarýnu se doporučuje podávat na kostkách ledu s vhodně zvoleným tonikem nebo limonádou v poměru 1:3. Pro správný zážitek si zvolte vhodnou sklenici. Sklenice na koktejly od Moseru jsou ručně zpracované a bezolovnaté, což uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Podívejte se na naši nabídku sklenic na koktejly.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: GIN
ZEMĚ: Anglie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: