Sabatini Gin 0,04l 41.3%

Kód: 182
Miniatura 40 ml Na dotaz
Značka: Sabatini Gin
129 Kč 3 225 Kč / 1 l
Momentálně nedostupné
  • Gin
  • Itálie
  • 41,3%
  • 9 botanicals

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Výrobce: Sabatini

Země: Anglie / Itálie

Obsah alkoholu: 41,3%

Popis: Takhle to vypadá, když se do tradičního suchého ginu v britském stylu pustí Italové. Vznikne lahůdka plná slunce, která spojuje typicky lesní ginové noty s toskánskými bylinami. Kromě tradičního jalovce tu najdete koriandr, kosatec, fenykl, levanduli, olivové listy, tymián, verbenu a šalvěj. To celé se pak destiluje v Londýně pod dohledem zkušených Thames Distillers Ltd. 

Výsledkem je dokonale plný, ale ne přespříliš výrazný gin, jehož jemně bylinková chuť vám bude na jazyku doznívat příjemně dlouho. Spojení Londýna a Toskánska zkrátka funguje skvěle.

Jedna rodina, čtyři muži. Filippo, jeho bratranci Enrico a Niccolò a jejich otec Ugo. Rod Sabatini má lásku k ginu v krvi. A když chtěli pánové společně podnikat, byla to jasná volba. Spojili své síly, přidali lásku k Toskánsku a zrodil se parádní suchý gin v londýnském stylu, ve kterém hrají prim divoké byliny z jejich domoviny.

Svůj gin vyrábějí řemeslně, hezky postaru, vlastníma rukama. Většina bylin pochází z pozemků, které vlastní rodina Sabatini, s výjimkou jalovcových bobulí, které se v nejvyšší kvalitě dovážejí z jiných částí regionu.

Receptura Sabatini Ginu stojí na devíti ingrediencích. Už zmíněnému jalovci dělá společnost koriandr, který spolu s verbenou dodává ginu jemný citrusový nádech. Kosatec se s levandulí stará o lehké květinové tóny, květy a semena fenyklu dodávají svěží divoký akcent. Olivové listy jsou symbolem Středomoří, proto ani v Sabatini Ginu nemůžou chybět, stejně jako typicky středomořský tymián. Šalvěj je se svojí mírně nahořklou dochutí pověstnou třešničkou na dortu. 

Pánové nenechali nic náhodě a výrobu svého ginu svěřili zkušeným Thames Distillers z Londýna. Sabatini Gin je tak světákem, který propojuje britskou ginovou tradici s italskou vřelostí. Upršenou metropoli s Toskánskem zalitým sluncem. Protiklady se přitahují. A tohle spojení je dokonalé. 

Doplňkové parametry

Kategorie: GIN
Affillink:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: