Bushmills Original 40,0% 1,0 l

Kód: WH-2703
Láhev
Značka: Bushmills
490 Kč 490 Kč / 1 l
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Varianta: 1,0 l

Popis: Bushmills je symbolem irské destilační tradice. S více než čtyřmi stoletími zkušeností a dedikace se stala jednou z nejuznávanějších palíren na světě.

Začínajíc v rukou anglického krále Jakuba I., kdy byla palírně udělena licence v roce 1608, se Bushmills stala standardem pro irskou whiskey. Klíčem k jejich úspěchu je trojitá destilace, vysoký podíl sladového ječmene a následné zrání v měděných kotlíkových destilačních zařízeních.

Ale zrání je skutečným tajemstvím její komplexní chuti. Kombinace sudů po bourbonu a po sherry propůjčuje whiskey Bushmills charakteristický nádech. Tyto sudy doplňují chuťový profil a způsobují, že se v ní objevují jemné tóny čerstvého ovoce a vanilky. Když k tomu přidáte teplý, hřejivý dozvuk s náznaky medu a koření, dostanete dokonale vyvážený nápoj, který ztělesňuje nejlepší z irské whiskey.

Pití Bushmills je nejen zážitkem pro chuťové pohárky, ale také cestou časem. Je to připomínka starodávných metod a tradic, které dělají irskou whiskey tak speciální. Pro ty, kteří si váží autenticity a řemeslné dokonalosti, je Bushmills nezbytností v každé sbírce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: