Ichiro's Malt & Grain 46,5% 0,7 l

Kód: WH-3707
Láhev
Značka: Ichiro´s
2 140 Kč 3 057,14 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Destilerie Chichibu a její zakladatel Ichiro Akuto jsou obecně považováni za zakladatele japonského hnutí řemeslné whisky. Mladý Akuto založil svou palírnu ve stejnojmenné vesnici Chichibu v roce 2008. Jeho rodina se ve stejné oblasti, která se nachází severně od Tokia, zabývá výrobou saké, a to již od roku 1625. Akuto je tak již 21. generací rodiny, která se věnuje destilaci.

Palírna Chichibu disponuje vlastní výrobou sudů i tradiční podlahovou sladovnou a je jedinou na světě, která používá fermentační kádě vyrobené 100 % z dřeva japonského dubu Mizunara.

Příběh značky Chichibu je velmi úspěšný. Malá společnost si rychle našla cestu k mezinárodnímu uznání a od té doby řada japonských řemeslných palíren usiluje o to stát se „dalším Chichibu“.

Ichiro’s Malt & Grain je vlajkovou lodí této palírny a ideální vstupní branou k jejímu poznání. Její název odkazuje na směs sladové a obilné whisky, ze které whisky vzniká. Již od dob první japonské palírny postavené v roce 1924 kladou Japonci velký důraz na vytváření blendů, které jsou srdcem jejich produkce. Tato whisky s označením „world blend“ je tvořena směsí whisky z palírny Chichibu a dalších whisky pocházejících z Irska, Kanady a Skotska. Jde o první láhev míchané whisky, kterou Ichiro uvedl k prodeji mimo Japonsko.

Lahvovaná je při 46,5 % bez použití filtrace zastudena. Je to mladá a jemná whisky, která je zároveň bohatá a plná charakteru, a jasně tak dokazuje talent svého tvůrce.

Vůně: ovocná s tóny broskví,

Doplňkové parametry

Kategorie: Láhve
ZEMĚ: Japonsko
OBJEM: 0,7 l
% ALKOHOLU: 46,5 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: