Dictador IAS Iconic Art Spirits Iconic Whisky Ex Bourbon 46% 0,7l 0,7l 46%

Kód: 2346
Limitka Láhev
2 500 Kč –12 %
82167 iconic whisky single malt 2016 42 0 7l
2 500 Kč –12 % 2 190 Kč 3 128,57 Kč / 1 l
Skladem (3 ks)

Výrobce: Iconic Art Spirits 

Obsah alkoholu: 46%

Objem: 0,7l

Země původu: Israel

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Obecně o Dictador IAS Iconis Art

Pokud jste milovníci kvalitního rumu, tak jste na správném místě. Naše stránky nabízejí aktuální informace a recenze na ty nejlepší rumy, které jsme měli možnost ochutnat. A jedním z těch nejlepších je bezesporu IAS - Iconic Art Spirits.

IAS je nezávislá firma, kterou řídí stejná skupina lidí, kteří stojí za oficiální značkou Dictadoru. Může se zdát, že se jedná o další sérii rumů, ale opak je pravdou. IAS nabízí opravdový chuťový zážitek, který nelze najít v klasickém portfoliu Dictadoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

IAS - Iconic Art Spirits

Nezávislé plnění Iconic Art Spirits je značka, za kterou stejí stejná parta lidí, která stojí za rumovou značkou Dictador. Produkty IAS se vyrábějí výhradně v jednosudové receptuře a pouze v limitovaných edicích, které na běžném trhu neseženete. To, na co jsou v IAS mimořádně hrdí, díky čemuž vynikají mezi ostatními, co definuje kvalitu produktů, je Iconic Spirits Finishing Art. Je to autorská metoda jak poskytnout klientům vjemy, které nikdy předtím neměly možnost zažít. Dosahují toho metodou vyzrávání a dokončování v nejlepších a nejdražších sudech renomovaných výrobců z kategorie Fine Wines & Spirits.