Jura Seven Wood 42,0% 0,7 l

Kód: WH-2554
1 580 Kč 2 257,14 Kč / 1 l
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Obyvatelé tajemného ostrova Jura jsou známí svou odhodlaností, obratností a kreativitou. Tato jedinečná kombinace vlastností jim umožnila po mnoho generací nejen přežít v drsných podmínkách, ale také rozvíjet a pečovat o svou komunitu. Právě jejich odvaha a inovativní myšlení stály u zrodu této výjimečné single malt whisky, která je skvostným dílem našeho master blendera.

Celý proces zrání, který tuto whisky provází, je věrným odrazem kreativity obyvatel Jura. Začíná v sudu z amerického dubu, který původně sloužil pro bourbon, a pokračuje ve francouzských sudech z renomovaných oblastí, jako jsou Limousin, Troncais, Allier, Vosges, Jupilles a Les Bertragnes. Díky tomu získává tento nápoj hloubku od sedmi různých dřevin.

Na první olfaktorní setkání vás překvapí svěží nádech broskvových sadů. V chuti objevíte záhadnou lékořici, která je jemně propletena s kandovanými pomeranči. A aby byl zážitek kompletní, závěr vás obdaří lehkým nádechem kouře, připomínající táborové ohně pod hvězdnou oblohou ostrova Jura.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: