Teeling Very Rare Casks 30 Y.O. Sherry Cask 46,0% 0,7 l

Kód: WH-4456
Láhev Na dotaz
Značka: Teeling
37 000 Kč 52 857,14 Kč / 1 l
Vyprodáno

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

První doložené prameny, které hovoří o výrobě irské whiskey rodinou Teelingů, sahají do roku 1782. Rodina Teelingů je známá pro svou vizi dělat věci jinak a jejich whiskey jsou tomu důkazem. Série Very Rare Casks představuje ty nejvzácnější a nejstarší irské single malty, vybrané pro svou jedinečnost a výjimečný charakter. Tato edice vznikla jako single cask.

Lahvován byl jen jeden sud, ze kterého bylo naplněno pouhých 201 lahví. Jde o sud po sherry, ve kterém byla whiskey uložena výjimečných 30 let.

Degustační poznámky:

Lahvována byla při síle 53,9 %.

Aroma: jablka, pražené ořechy, karamel a karamelky.

Chuť: hořká čokoláda, káva, fíky a dušené švestky.

Závěr: velmi dlouhý, suchý, ořechový s náznakem spáleného cukru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Teeling Whiskey: Unikátní Požitek Přímo z Dublinu

Teeling Whiskey pochází ze srdce Dublinu a je známá svou mimořádnou jemností a sladkou chutí. Vyrábí se v malých dávkách, což podtrhuje staré přísloví, že „dobrého pomálu“. Každá láhev odráží pečlivou práci a oddanost kvalitě, která se projevuje v každém doušku.

Zakladatelem Teeling Whiskey Co. je Jack Teeling, který navazuje na bohatou rodinnou tradici sahající až do roku 1782. Rodina Teelingů vždy vyznávala filozofii dělat věci jinak a jejich whiskey je dokonalým příkladem tohoto přístupu. Společnost původně začínala jako nezávislá stáčírna, ale rychle se vrátila k rodinným kořenům a zaměřila se na výrobu whiskey, která spojuje tradici s inovací.