Isautier Louis & Charles Rhum Vieux 45,0% 0,7 l

Kód: WH-4420
Láhev
Značka: Isautier
2 590 Kč 3 700 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Isautier Distillery se nachází v Saint-Pierre na jihu ostrova Réunion. Tato rodinná palírna je nejstarší destilační firmou a nejstarší společností na ostrově. S více než 176 lety historie ji nyní spravuje sedmá generace rodiny.

Isautier je jednou z několika mála palíren na světě, která vyrábí jak tradiční zrající rumy z melasy, tak agricole rumy z čerstvé šťávy z cukrové třtiny.

Exkluzivní terroir ostrova Réunion ve spojení s dlouholetou rodinnou tradicí vedly k vytvoření rumů, které jsou svěží, ovocné a jemně dřevité s typickým tónem mořské vody.

Isautier Louis & Charles Rhum Vieux je edice rumu, která vzdává poctu odvaze bratrů Louise a Charlese Isautierových, kteří v roce 1845 založili destilérii Isautier. Tento rum je vyvážený, bohatý, jemně dřevitý, s delikátní, smyslnou chutí a výbušným závěrem.

Tento rum představuje dvojí dovednosti, které Isautier nabízí: výrobu agricole rumů (z čisté šťávy z cukrové třtiny) a tradičních rumů (z melasy). Louis & Charles je blendem agricole a tradičních rumů, které byly uloženy ve sklepích Isautier v Saint-Pierre de la Réunion po dobu 14 až 22 let.

Agricole rum přidává sladkou, zaoblenou chuť, zatímco tradiční rum z melasy přináší svěžest a intenzitu. Síla a komplexnost mladších rumů umocňuje jemnost starších rumů.

 

Degustační poznámka:

Aroma: jemné aromatické a exotické tóny vzácného dřeva doplněné lehce praženým nádechem pepřových tónů.

Chuť: elegantní a dlouhá chuť, jejíž bohatost se mísí s tóny citrusů a vanilky.

Závěr: dlouhotrvající a vyvážený, svěží s nádechem mořské tříště, což je typické pro staré rumy značky Isautier.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: