Rum Shark Multi sada Belize Triplet 61,0% 2,1 l

Kód: WH-4790
4 899 Kč 2 332,86 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Značka: Rum Shark
Země původu: BELIZE
Objem: 2,1 l
% alkoholu: 61,0 %

Značka Rum Shark vám s hrdostí představuje první edici rumů, jejichž dozrávání probíhalo zde, v České republice. Poté, co se v destilerii Travellers v Belize podařilo zajistit dostatečně rumové zásoby, byly převezeny do ČR, kde byly uloženy ke zrání do speciálně vybraných sudů u věhlasné moravské firmy RUDOLF JELÍNEK. Společnost, jejíž historie sahá až do roku 1891, nabídla jak skladovací prostory, tak hlavně kvalifikaci, zázemí a znalosti potřebné při dalších krocích, které jsou nedílnou součástí procesu. Tyto kroky zahrnují vše, od pravidelné kontroly zrání, až po stáčení a lahvování finálního produktu.

Rum zrál v sudech po různých destilátech, aby bylo dosaženo co nejrozmanitější palety chutí a vůní. Máte tak možnost ochutnat rum dozrávající v sudu po Grande Champagne koňaku a po Pineau des Charentes z Francie. Tyto destiláty patří k francouzskému národnímu bohatství a jsou zde na ně patřičně hrdí. Sudy byly vyrobeny z francouzského dubu, který pochází z lesa Tronçais ve střední Francii. Třetí lahví v této trojedici je pak rum, jenž dozrával ve vypáleném sudu z bílého amerického dubu. Sud pochází z města Louisville v americkém Kentucky a původně v něm zrál tradiční americký bourbon, jehož historie se datuje až do 20. let 19. století.

Cesta nových objevů, po níž se značka Rum Shark vydala, nemá jasný směr, ani pevný cíl. Její smysl a hlavní motivaci představuje touha po odhalování nových vůní a chutí, jaké lze nalézt v neuvěřitelně rozmanitém a barvitém světě rumů. Tato plnění, jež jsou součástí edice „Era of Discovery“, patří mezi prvotiny s nesmazatelnou českou stopou.

Tato sada obsahuje: 
1x Belize Bourbon 61%
1x Belize Cognac  61%
1x Belize Pineau des Charentes 61%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rum Shark si stanovil za cíl rozšířit povědomí o rumu a propagovat otevřenost, korektnost a autenticitu výroby, lahvování a prezentace rumových produktů. Už od začátku se s týmem degustátorů zaměřili na hledání a stáčení pouze těch nejlepších rumů z Karibiku. Toto stávající poslání nás je motivovalo ke zvolení jednoho z nejobávanějších lovců světa pro naši značku. S velkou hrdostí představujeme nového českého výrobce, který se nazývá "Rum Shark" a nabízí lahve té nejvyšší kvality.