Bacoo 4 YO 0,04l 40%

Kód: 1586
Vzorek
1 hodnocení
Značka: Bacoo
89 Kč 2 225 Kč / 1 l
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
  • Rum
  • Dominikána
  • Cukernatost: 19g
  • Sudy po bourbonu

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 2500 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Výrobce / značka: Bacoo

Region: Dominikánská republika

Zrání: Sudy po bourbonu

Obsah alkoholu: 40%

Stáří: 4 roky

Cukernatost: 19 g

Popis: Tři základní vlastnosti, jež definují Bacoo Rum, jsou kvalita, konzistence a charakter. Bacoo je rum, který vás pohladí po duši a zlepší vám náladu. Do láhve se dostane v Dominikánské republice, ale vychutnat si jej můžete kdekoli na světě.

Bacoo [bak-hu] je bájný zlomyslný duch, který se údajně vyskytuje v Karibiku. Podle legendy je bacoo malý mužíček s velkýma očima a dlouhými končetinami, který má magické schopnosti. Aktivní je hlavně v noci, kdy vám plní přání. Musíte jej ovšem udržovat spokojeného a zajistit mu dostatek banánů a mléka, které miluje. Pokud jej rozzuříte, umí být pořádný rošťák. Dokáže změnit tvar, zmizet a páchat další neplechy.

Co s bacoo, který vám působí potíže? Řešením je lapit jej do láhve od rumu. Dovnitř jej nalákáte na kousky banánů a pak už stačí láhev pořádně uzavřít a zahodit do moře. Proto duchy bacoo nejčastěji najdete, jak se pohupují v mořských vlnách v prázdné láhvi. Třeba právě po Bacoo rumu.

Výrobní proces rumu Bacoo probíhá tzv. „from farm to glass“. To znamená, že značka má 100% kontrolu nad všemi fázemi výroby, což rumu dodává jeho výjimečnost, kvalitu a stabilní charakter. Většina velkých výrobců rumu nakupuje a dováží třtinovou šťávu či melasu z různých částí světa, a nemá tak kontrolu nad samotným pěstováním a sklízením vstupní suroviny. Cukrová třtina pro Bacoo se pěstuje a zpracovává v Dominikánské republice na jednom místě, na stejném ostrově následně hotový rum i zraje a lahvuje se.

Kromě toho, že se vše odehrává na jednom místě, zpracovává palírna také odpadní produkt. Zbytková třtina slouží jako palivo a vzniklá energie se využívá při výrobě. Odpadní voda pak slouží jako závlaha a zároveň hnojivo pro pole s cukrovou třtinou. Bacoo je tak jedním z nejekologičtějších a nejsoběstačnějších producentů rumu na světě. Rum vzniká tzv. „from farm to glass“, palírna má tedy kontrolu nad každou z fází výroby.

Rumy Bacoo zrají v sudech po bourbonu. Bacoo 4y má jantarovou barvu a jemné aroma. V chuti jsou cítit tóny karamelu, zralé papáji a banánů s hřejivým závěrem.

Doplňkové parametry

Kategorie: RUM
DOBA ZRÁNÍ: 4 YO
STYL: Španělský
TYP: Tmavý rum
ZEMĚ: Dominikánská republika
VÝROBCE: Bacoo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: