Recenze: Worthy Park 9YO, WPL, 58%, plněno pro UPB CZ

 

1621685172600

Jedná se o privátní plnění pro Českou republiku, konkrétně pro UPB což není nikdo jiný než WAREHOUSE1. Plněno bylo kolem 250 lahví ze sudu číslo 1523.

upb-black-bg

Destilovaný je roku 2011, lahvovaný 2020, takže jde o 9-ti letý rum. Označený WPL, což znamená Worthy Park Light = jde o rum s poměrně nízkým obsahem esterů.

Worthy-park

Prodáván byl v sadě 3 lahví, kde další byly 45% WP s finishem po Madeiře a Portském.  

Vůně:
Velmi mírně esterová za to hodně sladká medová, zralý ananas, exotické ovoce, květinová vůně. Pěkné, příjemné.

Chuť:

Opět se opakuje to co ve vůni. Sladkost, exotické ovoce, med. Závěr hodně dlouhý, hřejivý, sladký. Mírně minerální konec. Krása.

Hodnocení: 92/100

Hodně mě to nadchlo a obrovská škoda že nemám ještě jednu láhev Ta by padla velmi rychle. Toto se velice povedlo a můžu to pít celý večer. Je to takový zákusek.

Vše se prodalo během pár minut. Mě se podařilo získat jednu z posledních lahví. Rozdělili jsme se s kamarády, abychom všichni mohli ochutnat, protože nikdo z nás ji neměl. A to doufám, že udělá většina lidí ze skupiny. Protože na to, že se prodalo 250 sad jsem tu viděl prozatím otevřených pouze tak 5. Lidi přestaňte se k rumu modlit a začněte ho pít. Nevím, na co čekáte. Od začátku jsem byl velmi skeptický k volnému prodeji těchto lahví a jak to tak vidím, 90% končí na poličkách nebo na aukcích Stejně jak je tomu se starými lahvemi Diplomatica, je jich plná aukce. Bohužel. 

Kdyby jste se náhodou někdo chtěl jedné zbavit, budu rád a slibuju že na poličce nezůstane.

Kde koupíte:

Nikde, vše vyprodáno za pár minut a můžete všichni děkovat UPB že to zvládli přivést.

Vzorky můžete koupit jako vždy na DramRoom

prodejna3-20200218-110120

Díky že to čtete. Jarda z JardovoRUMoveokenko

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení