Clairin Vieux SAJOUS 4 Y.O. Oloroso 0,04l 56,7%

Kód: 1761
Limitka
3 hodnocení
Značka: Clairin
259 Kč 6 475 Kč / 1 l
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
  • Rum
  • Haiti
  • 56,7%
  • Limitka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celý název: Clairin Vieux SAJOUS 4 YO Lustau Oloroso Sherry Cask

Výrobce: Clairin

Země: Haiti

Stáří: 4 roky

Obsah alkoholu: 56,4%

Popis: Zrálo v tropickém klimatu Port-Au-Prince v sudech, které Velier koupil od Lustau a které obsahovaly ceněné Oloroso a Pedro Jimenez, naplněné 30. listopadu 2017 a ponechány do srpna 2021.

Tenhle rum byl destilován v roce 2017 z čisté šťávy z cukrové třtiny. Samozřejmě z odrůdy, která má název „Cristalline“. Je to endemická třtina pěstovaná bez chemikálií a hnojiv.

Tento clairin zrál na místě 4 roky v dubových sudech, které předtím obsahovaly Oloroso Sherry z domu Lustau. Obklopující, bohatá a hluboká paleta chutí a vůní rumu je dána vlivem andaluského vína.

Clairin Vieux Sajous 4yo Lustau Oloroso Sherry Cask se vyrábí ve velkém terroir St. Michel de l'Attalaye s třtinou Cristalline, jednou z nejlepších starověkých odrůd, která se nyní pěstuje pouze na Haiti a sbírá se ručně.

Fermentace začíná spontánně u původních kvasinek; destilační alembic se ohřívá nad ohněm bagasy, třtinové vlákno se vymačkává a suší na slunci. Clairin Vieux Sajous 4yo Lustau Oloroso Sherry Cask zrál v tropickém klimatu Port-Au-Prince v sudech Lustau Oloroso a Pedro Jimenez. Rumy byl destilovaný 30. listopadu 2017 a lahvovaný v srpnu 2021. 

Doplňkové parametry

Kategorie: RUMY
DOBA ZRÁNÍ: 4 YO
DRUH: Overproof rum, Single Traditional Pot Rum
LIMITOVANÁ EDICE: Ano
STYL: Francouzský
ZEMĚ: Haiti
Výrobce: Clairin
Affillink: https://ehub.cz/system/scripts/click.php?a_aid=3f001e45&a_bid=09dc7e5b&desturl=https%3A%2F%2Fwww.warehouse1.cz%2Fcs%2Fclairin
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: