FRC ECUADOR 6 YO (Single Cask Rum) 0,02l 61,7%

Kód: 6755
Miniatura 20 ml
Značka: FRC
129 Kč 6 450 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)
  • Rum
  • Ekvádor
  • 6 let
  • Small batch

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Výrobce: Flensburg Rum Company

Značka: FRC

Země: Ekvádor

Popis: FRC Ekvádor Rum, stárnoucí šest let, nabízí chuťový profil tak rozmanitý jako země svého původu. Tento rum prošel zráním v sudech po skotském whisky a byl vytvořen pomocí kolonové destilace. Jako výsledek nabízí FRC šestiletý rum, který je plněn bez přidání cukru, čímž si uchovává svou originální barvu a intenzitu.

Poznámky k degustaci: Připomíná Toffifee s ovocnými odstíny banánů, jemným dřevitým aroma a květinovými nuancemi růží, doplněnými o vanilkové tóny. Aroma je složité, s mírnou sladkostí. Chuť v ústech je mimořádně jemná, zatímco finiš je příjemně hořký, s dlouhotrvajícím dojmem.

Detaily produktu: Jemnost a sofistikovanost v aromatu.

Věk: 6 let

Procenta alkohol: 61,7 %

Typ sudu: Sud po skotské whisky

Single cask: Ano

Cask strength: Ano

Počet lahví: 250

Základní surovina: Melasa.

Barvivo: Ne

Chladová filtrace: Ne

Oslazení: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

F.R.C. = Flensburg Rum Company

Známá taktéž pod názvem Oldman Spirits GmbH, je nezávislý bottler a byla založena s cílem oživit zájem o rum v Německu prostřednictvím různým plnění a blendů rumu spojených s rumovým dědictvím. Flensburg, město na severu Německa blízko hranice s Dánskem, má bohatou historii výroby a obchodu s rumem, která sahá do 18. století, kdy bylo jedním z nejvýznamnějších obchodních přístavů. Rum byl destilován na ostrovech (a dodnes se tam destiluje), a poté byl dopravován do Evropy. Flensburg Rum Company pokračuje v této tradici nabídkou vysoce kvalitních rumů​.

Krátký název FRC znamená Flensburg Rum Company. Německé město Flensburg bylo kdysi jedním z předních evropských výrobců rumu. Jako přístavní město a součást dánského království sloužilo jako centrum obchodu s karibskými koloniemi.