FRC MARTINIQUE 4 Y.O. (Small Batch Rum) 0,02l 58%

Kód: 7076
Novinka Miniatura 20 ml
Značka: FRC
129 Kč 6 450 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)
  • Rum
  • Martinique
  • 4 let
  • Small batch

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Výrobce: Flensburg Rum Company

Značka: FRC

Zrání: Sudy po francounzském dubu

Obsah alkoholu: 58%

Popis: Zkratka FRC znamená Flensburg Rum Company, podnik se sídlem v německém Flensburgu, který historicky patřil mezi přední evropské výrobce rumu. Město, ležící na pobřeží a kdysi spadající pod dánskou korunu, hrálo klíčovou roli v obchodu s karibskými teritorii.

Rum F.R.C. Martinique Small Batch se destiluje z čerstvé šťávy z cukrové třtiny ve sloupcovém destilačním přístroji a poté zraje čtyři roky v sudech z francouzského dubu v tropickém klimatu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

F.R.C. = Flensburg Rum Company

Známá taktéž pod názvem Oldman Spirits GmbH, je nezávislý bottler a byla založena s cílem oživit zájem o rum v Německu prostřednictvím různým plnění a blendů rumu spojených s rumovým dědictvím. Flensburg, město na severu Německa blízko hranice s Dánskem, má bohatou historii výroby a obchodu s rumem, která sahá do 18. století, kdy bylo jedním z nejvýznamnějších obchodních přístavů. Rum byl destilován na ostrovech (a dodnes se tam destiluje), a poté byl dopravován do Evropy. Flensburg Rum Company pokračuje v této tradici nabídkou vysoce kvalitních rumů​.

Krátký název FRC znamená Flensburg Rum Company. Německé město Flensburg bylo kdysi jedním z předních evropských výrobců rumu. Jako přístavní město a součást dánského království sloužilo jako centrum obchodu s karibskými koloniemi.