Transcontinental Rum Line - JAMAICA WORTHY PARK 2012 0,04l 57.2%

Kód: 302
179 Kč 4 475 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)
  • Rum
  • Jamajka
  • 4+1 let
  • Série

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Značka: Transcontinental Rum Line

Druh: Single Traditional Pot Rum

Region: Jamajka

Výrobce: Worthy Park

Obsah alkoholu: 57.2%

Stáří: 5 let

Zrání: 4 roky na Jamajce a poté 1 rok v dubových sudech v Evropě.

Počet lahví: vyroben pouze v limitovaném množství 6575 lahví.

 

Popis:

Transcontinental Rum Line je značkou francouzské společnosti La Maison du Whisky, která se proslavila jako renomovaný nezávislý bottler. U této řady tomu není jinak. Představuje jedinečné know-how a vizi společnosti, které jsou založeny především na pečlivém výběru destilátů, opakované kontrole jejich vývoje při zrání a lahvování bez přidaného cukru či barviv. Transcontinental Rum Line ctí odkaz historických cest rumových sudů mezi Karibikem a Evropou, a to nejen názvem. Každý rum prochází tropickým a/nebo kontinentálním zráním a veškeré údaje o cestě, kterou rum absolvoval, jsou přehledně uvedeny na etiketě.

Jamajský rum vyrobený v roce 2012 v destilerii Worthy Park zrál 4 roky v tropickém podnebí Jamajky a následně skoro další rok v Evropě. Jeho originální vůně je nezaměnitelným znakem, že bude následovat něco výjimečného a je nutné dávat velký pozor, aby některé z mnoha překvapení, které skrývá, neuniklo pozornosti. V úvodu aroma se projevují tóny agáve a briošek. Ze začátku je aroma zemité, následně přechází ve šťavnaté, voskové, kořeněné (muškátový oříšek) a dokonce čokoládové. Elegantní chuť je ovocná (mirabelky, švestky) a čerstvá, poté medová a velmi kořeněná a v závěru smetanová, s náznakem květin. Rum je lahvován při námořnické síle 57,18 %. 

 

Degustační poznámky:

Aroma: Agáve, brioška, koření a čokoláda.

Patro: Čerstvá ovocná chuť švestek, vosku, koření a čokolády.

Závěr: Pudinkový koláč s květinovým aroma na závěr.

Zajímavost: Jamaica WP 2012 je pětiletý rum plněný do série Transcontinental Rum Line od La Maison du Whisky. Čtyři roky zraje na Jamajce a poté ještě další rok v dubových sudech v Evropě. Limitované vydání pouze 6575 lahví.

Doplňkové parametry

Kategorie: RUM
DRUH: Overproof rum, Single Traditional Pot Rum
ZEMĚ: Jamajka
DOBA ZRÁNÍ: 5-10 YO
Affillink: https://ehub.cz/system/scripts/click.php?a_aid=3f001e45&a_bid=09dc7e5b&desturl=https%3A%2F%2Fwww.warehouse1.cz%2Fcs%2Ftranscontinental-rum-line-jamaica-2016-5-y-o

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
21x
4
8x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: