Transcontinental Rum Line - TRINIDAD 2006 0,04l 56,5%

Kód: 839
3 hodnocení
209 Kč 5 225 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)
  • Rum
  • Trinidad
  • 2006
  • Série

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka: Transcontinental Rum Line

Země původu: Trinidad

Stáří: 12 let

Způsob destilace: Column still

Obsah alkoholu: 56,5 %

 

Popis:

Transcontinental Rum Line je značkou francouzské společnosti La Maison du Whisky, která se proslavila jako renomovaný nezávislý bottler. U této řady tomu není jinak. Představuje jedinečné know-how a vizi společnosti, které jsou založeny především na pečlivém výběru destilátů, opakované kontrole jejich vývoje při zrání a lahvování bez přidaného cukru či barviv. Transcontinental Rum Line ctí odkaz historických cest rumových sudů mezi Karibikem a Evropou, a to nejen názvem. Každý rum prochází tropickým a/nebo kontinentálním zráním a veškeré údaje o cestě, kterou rum absolvoval, jsou přehledně uvedeny na etiketě.

Transcontinental Rum Line Trinidad 2006
Rum z Trinidadu vznikl v roce 2006 na destilační koloně v malé várce pouhých 4 sudů. Zrál nejdříve 7 let v tropickém podnebí a následně dalších 5 let v Evropě. Jde o vyvážený blend síly a jemnosti a představuje paletu aromat a chutí, která je podtržena přetrvávající mineralitou. Ať už jsou to tóny květin, ovoce, koření, čokolády, lékořice či tóny medicinální, každý tón je umocněn právě tímto pevným základem, který tóny zdůrazňuje.

Kompletní recenze zde: Transcontinental Rum Line Trinidad 2006 56,5%

Doplňkové parametry

Kategorie: RUMY
DOBA ZRÁNÍ: 12 YO
DRUH: Single Traditional Column Rum
ROK: 2006
STYL: Anglický
TYP: Tmavý rum
ZEMĚ: Trinidad
Výrobce: Transcontinental Rum Line
Affillink: https://ehub.cz/system/scripts/click.php?a_aid=3f001e45&a_bid=09dc7e5b&desturl=https%3A%2F%2Fwww.warehouse1.cz%2Fcs%2Ftranscontinental-rum-line

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: