Beluga Gold Line 40,0% 0,7 l

Kód: WH-4752
Láhev
Značka: Beluga
3 450 Kč 4 928,57 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Beluga Gold Line se pyšní titulem nejprestižnějšího výtvoru z dílny Beluga, určeného pro opravdové aficionados. Je známá svou sofistikovanou, měkkou a živou chutí, která je výsledkem mistrovského zpracování v každém detailu.

Produkce této exkluzivní vodky probíhá v Černé Hoře z obilí z ekologického farmaření a z nejčistších artézkých vod. Její výjimečná kvalita je zajištěna šestistupňovou filtrací, včetně dvojího průchodu silikátovým pískem, trojnásobné filtrace přes uhlí s příměsí stříbra a konečného procesu přes silikon. Devadesátidenní zrání před plněním do lahve zvyšuje její delikátnost.

Aroma odhaluje nuance obilí, pšenice a alpských bylin, zatímco v chuti převládá jemnost, harmonická textura a jemná sladkost.

Optimálně se podává chlazená na 10-12°C, ideálně ve společnosti luxusního černého kaviáru, bohatého červeného masa nebo noblesních ryb.

Unikátnost této lahůdky je zdůrazněna jejím speciálním balením, včetně voskem pečetěného uzávěru, doplněného o kladívko a štětec pro jeho otevření.

Každá láhev, zdobená ikonickým symbolem vyzy velké a individuálně číslována, představuje vrchol elegance a kvality, který Beluga Gold Line nabízí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vodka Beluga

má dlouhou historii, která sahá až do roku 1900. Značka je pojmenována po bílém velrybím druhu Beluga, který se vyskytuje v Arktickém oceánu. Inspirací pro značku se staly také tradice ruského carství a umění výroby ruského kaviáru.

Vodka Beluga je vyrobena v malé ruské vesnici na Sibiři, kde se nachází největší destilační komplex v Evropě. Voda používaná k výrobě této vodky pochází z Arktického pramene, který se nachází v blízkosti destilerie. Vodku Beluga lze rozpoznat i podle charakteristického loga - bílého velryba umístěného na etiketě lahve.

Beluga patří mezi nejvýznamnější značky ultrapremium vodky na světě a je oblíbená nejen mezi milovníky vodky, ale také mezi sběrateli luxusních alkoholických nápojů. Vodka Beluga byla oceněna mnoha prestižními cenami a získala si své místo v mezinárodním gastronomickém průmyslu.