Beluga Gold Line Shaker Gift Box 40,0% 0,7 l

Kód: WH-4892
Set Láhev
Značka: Beluga
3 790 Kč 5 414,29 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Beluga Gold Line je pravým pokladem pro milovníky vodky, nabízející bohatou, jemnou a osvěžující chuť. Toto mistrovské dílo ztělesňuje vrchol umění a řemeslné dovednosti, odrážející se v každé lahvi.

Destilovaná v Černé Hoře z prvotřídního obilí z ekofarem a čisté artéské vody, tato vodka prochází komplexním šestifázovým procesem filtrace, včetně dvojího průchodu přes silikátový písek, trojí filtrace přes uhlíkový filtr s příměsí stříbra a finální filtrace skrze křemík. Po destilaci zraje 90 dní, což zesiluje její měkkost.

Aroma odhaluje nuance obilí, pšenice a horských bylin, zatímco chuť je rafinovaná, s harmonickou strukturou a jemnou sladkostí.

Ideální teplota pro servírování je 10-12°C, kdy se Beluga Gold Line skvěle doplňuje s černým kaviárem, bohatými masnými pokrmy nebo rybami.

Exkluzivitu této vodky podtrhuje její balení, včetně voskem pečetěného korku, k jehož otevření slouží přiložené kladívko a štětec. Každá láhev, ozdobená symbolem vyzy velké, je unikátně číslovaná a dodávána v dárkovém balení s originálním šejkrem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vodka Beluga

má dlouhou historii, která sahá až do roku 1900. Značka je pojmenována po bílém velrybím druhu Beluga, který se vyskytuje v Arktickém oceánu. Inspirací pro značku se staly také tradice ruského carství a umění výroby ruského kaviáru.

Vodka Beluga je vyrobena v malé ruské vesnici na Sibiři, kde se nachází největší destilační komplex v Evropě. Voda používaná k výrobě této vodky pochází z Arktického pramene, který se nachází v blízkosti destilerie. Vodku Beluga lze rozpoznat i podle charakteristického loga - bílého velryba umístěného na etiketě lahve.

Beluga patří mezi nejvýznamnější značky ultrapremium vodky na světě a je oblíbená nejen mezi milovníky vodky, ale také mezi sběrateli luxusních alkoholických nápojů. Vodka Beluga byla oceněna mnoha prestižními cenami a získala si své místo v mezinárodním gastronomickém průmyslu.