Beluga Noble 1,5L 40,0% 1,5 l

Kód: WH-4844
Láhev
Značka: Beluga
2 299 Kč 1 532,67 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Beluga Noble, perla mezi vodkami značky Beluga, představuje vrcholné dílo spojující umění, řemeslnou zručnost a absolutní preciznost. Tato výjimečná vodka se vyrábí v srdci Černé Hory z nejlepšího obilí z ekologického zemědělství a čisté artéské vody. Jedinečný charakter Beluga Noble je výsledkem kombinace vysoce kvalitních surovin a pečlivého destilačního procesu, včetně pětinásobné filtrace přes silikátový písek a uhlíkový filtr s přídavkem stříbra. Třicetidenní zrání před plněním do lahví zajišťuje její vyjímečnou měkkost a bohatost. Na každé láhvi je umístěn ikonický symbol – kovová vyza velká, který dodává vodce Beluga Noble pocit exkluzivity. Pro nejlepší chuťový zážitek doporučujeme podávat Beluga Noble s kaviárem, což z ní činí ideální volbu pro gurmány a znalce prvotřídních destilátů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vodka Beluga

má dlouhou historii, která sahá až do roku 1900. Značka je pojmenována po bílém velrybím druhu Beluga, který se vyskytuje v Arktickém oceánu. Inspirací pro značku se staly také tradice ruského carství a umění výroby ruského kaviáru.

Vodka Beluga je vyrobena v malé ruské vesnici na Sibiři, kde se nachází největší destilační komplex v Evropě. Voda používaná k výrobě této vodky pochází z Arktického pramene, který se nachází v blízkosti destilerie. Vodku Beluga lze rozpoznat i podle charakteristického loga - bílého velryba umístěného na etiketě lahve.

Beluga patří mezi nejvýznamnější značky ultrapremium vodky na světě a je oblíbená nejen mezi milovníky vodky, ale také mezi sběrateli luxusních alkoholických nápojů. Vodka Beluga byla oceněna mnoha prestižními cenami a získala si své místo v mezinárodním gastronomickém průmyslu.