Beluga Noble 40,0% 1,0 l

Kód: WH-4682
Láhev
Značka: Beluga
1 590 Kč 1 590 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Beluga Noble, přední produkt z řady vodek Beluga, představuje esenci jedinečnosti a tradice. Každá láhev je důkazem spojení uměleckého zpracování, řemeslné preciznosti a nekompromisní kvality.

Tato vysoce ceněná vodka pochází z Černé Hory, kde je destilována z nejlepšího obilí z ekofarem a čerpána z čistých artéských pramenů. Její nezaměnitelně měkký a plný profil je výsledkem nejen vybraných ingrediencí, ale i detailně dohlíženého procesu destilace. Přechází skrze pět etap filtrace, včetně dvojitého čištění pomocí silikátového písku a trojího pročištění přes aktivní uhlí s přídavkem stříbra. Třicetidenní zrání před bottlingem dodává vodce Beluga Noble další rozměr jemnosti.

Jednotlivé láhve zdobí prestižní symbol – kovová figurka vyzy velké, což je výrazem exkluzivity a elegance značky.

Beluga Noble se nejlépe servíruje s kaviárem, což z ní činí ideální volbu pro gurmány hledající vrcholný gastronomický zážitek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vodka Beluga

má dlouhou historii, která sahá až do roku 1900. Značka je pojmenována po bílém velrybím druhu Beluga, který se vyskytuje v Arktickém oceánu. Inspirací pro značku se staly také tradice ruského carství a umění výroby ruského kaviáru.

Vodka Beluga je vyrobena v malé ruské vesnici na Sibiři, kde se nachází největší destilační komplex v Evropě. Voda používaná k výrobě této vodky pochází z Arktického pramene, který se nachází v blízkosti destilerie. Vodku Beluga lze rozpoznat i podle charakteristického loga - bílého velryba umístěného na etiketě lahve.

Beluga patří mezi nejvýznamnější značky ultrapremium vodky na světě a je oblíbená nejen mezi milovníky vodky, ale také mezi sběrateli luxusních alkoholických nápojů. Vodka Beluga byla oceněna mnoha prestižními cenami a získala si své místo v mezinárodním gastronomickém průmyslu.