Spotted Skunk Batch 2 0,5l 69,3%

Kód: 2493
Neohodnoceno
Značka: Skunk Rum
1 279 Kč 2 558 Kč / 1 l
Skladem (2 ks)
  • Rum
  • Dánsko
  • 69,3%
  • Batch 1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka: Skunk Rum

Země: Dánsko

Výrobce: A Clean Spirit 

Obsah alkoholu: 69,3%

Objem alkoholu: 0,5l

Cukernatost: 0g

Popis: Rodinu SKUNK Rum tvoří experimentální SKUNK Rum, kdy se každá šarže bude lišit s ohledem na použití různých typů kvašení a metod destilace. Druhým rumem je Spotted SKUNK Rum, k němuž se nyní přidává ještě Striped SKUNK Rum. Poslední variantou bude Hooded SKUNK Rum, blend předchozích dvou rumů, který bude následně zrát v dubových sudech. Všechny rumy vznikají z paraguayské melasy a jsou stáčené o objemu alkoholu 69,3 %.

Striped Skunk vás zavede pod teplé nebe Jamajky a na středomořské pobřeží Itálie s tóny italských bylin a máty. Bintu Singh, který za výrobou tohoto rumu stojí, totiž při kvašení použil mátové kvasinky, které kromě přirozené sladkosti dodají rumu středomořské tóny. Cílem bylo vytvořit rum, který se stane perfektní základem pro svěží letní koktejly typu Mojito.

Degustační poznámky:

Rum zaujme bohatým ovocným aroma a chutí černého rybízu, flambovaného ananasu, zralých banánů a tropického ovoce. Podle výrobce se tak skvěle hodí do tiki koktejlů.

Důležité upozornění:

Kvůli komunikačnímu šumu mezi palírnou a tiskárnou došlo k chybě na etiketě – rum je označen jako Batch 2. SKUNK Rum a Spotted SKUNK Rum jsou však dva rozdílné rumy. Zatímco SKUNK Rum Batch 2 je teprve ve výrobě, Spotted SKUNK Rum je první šarží nového produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Láhve
DOBA ZRÁNÍ: NAS (Bez udání věku)
DRUH: Single Modernist Rum
STYL: Anglický
TYP: Tmavý rum
ZEMĚ: Dánsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: