Skunk Rum Batch 1 0,04l 69,3%

Kód: 2039
Miniatura
Značka: Skunk Rum
199 Kč –10 %
vzorek Dram of Rum Skunk Rum Batch 1
199 Kč –10 % 179 Kč 4 475 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)
  • Rum
  • Dánsko
  • 69,3%
  • Batch 1

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Značka: Skunk Rum

Země: Dánsko

Výrobce: A Clean Spirit 

Obsah alkoholu: 69,3%

Cukernatost: 0g

Počet lahví: 699 lahví

Detail: Dopřejte si vysoce esterifikovaný overproof rum v jamajském stylu, který se vyrábí z paraguayské BIO melasy. Jeho lahev je z recyklovaného skla a etikety z bavlněného papíru. O produkci se stará Bintu Singh, který stojí v čele dánské společnosti A Clean Spirit zaměřující se na  udržitelnost ve všech směrech.

Skunk Rum vychází v limitovaných edicích čtyřikrát ročně. Každá má trochu jiný profil, a tak se vyplatí ulovit postupně všechny a porovnávat. Tuhle první várku Batch 1 koupíte pouze na Alkohol.cz. Máme 570 z limitovaných číslovaných 699 lahví. Užijte si parádní rum s výraznou vůní a chutí zralých banánů, ananasu a karamelu.

Popis: Dlouhodobé kvašení, fermentace při vysokých teplotách, stáčení do láhví s vysokým obsahem alkoholu… Metod, díky kterým lze dosáhnout různých chuťových profilů, je celá řada. A právě s nimi chce Bintu Singh experimentovat u své nové značky rumu SKUNK. Kromě aktuální šarže Batch 1 je již hotová i Batch 2, na kterou se zatím můžeme těšit.

Batch 1 je limitovaná edice inspirovaná Jamajkou. Jde o rum s vysokým obsahem esterů a s tóny přezrálých banánů, ananasu a karamelu. Rum se vyrábí v Dánsku z organické paraguayské melasy (stejná, která se používá při výrobě ginu Sincere). Rum se stáčí do láhví z recyklovaného skla o síle 69,3 %. Na etiketách z udržitelného papíru je uvedena šarže i číslo láhve.

SKUNK je značka dánského udržitelně vyráběného rumu. Každá z šarží se liší s ohledem na použití různých typů kvašení a metod destilace. Cílem je v prvním roce vytvořit čtyři šarže s různými chuťovými profily. 

Celkem vzniklo 699 láhví rumu SKUNK Batch 1, z toho 570 jich bude k dispozici na českém trhu. 

Recenze a srovnání všech SKUNK rumů. 

Degustační poznámky:

SKUNK Batch 1 je silný rum s výraznou vůní. Po přivonění jako první ucítíte zralé banány, které provoní celou místnost – jako by právě někdo upekl banánový koláč. Následuje vůně přezrálého ananasu a tóny karamelu. V chuti se projevují stejné tóny jako ve vůni a dohromady vám v ústech vytvoří pocit, že jste na tiki party.

Rum si můžete vychutnat čistý, nebo s pár kapkami vody, díky kterým jeho chuť ještě zintenzivní. Hodí se také do koktejlů, výrobce například zmiňuje Daiquiri.

Doplňkové parametry

Kategorie: RUM
DRUH: Single Modernist Rum
ZEMĚ: Dánsko
DOBA ZRÁNÍ: NAS (Bez udání věku)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: