Hooded Skunk Batch 1 0,04l 61,2%

Kód: 4507
Miniatura
Značka: Skunk Rum
189 Kč 4 725 Kč / 1 l
Skladem (4 ks)
  • Rum
  • Dánsko
  • 61,2%
  • Batch 1

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Značka: Skunk Rum

Země: Dánsko

Výrobce: A Clean Spirit 

Obsah alkoholu: 61,2%

Cukernatost: 0g

Popis:

SKUNK je značka dánského udržitelně vyráběného rumu. V rámci značky vznikly čtyři rozdílné rumy, které však spojuje inspirace Jamajkou a místními procesy výroby rumu. Každý z rumů má tak jedinečné vlastnosti. Hooded SKUNK Rum je posledním produktem ze zmíněné čtveřice. 

Detail: 

Rodinu SKUNK Rum tvoří experimentální SKUNK Rum, kdy se každá šarže bude lišit s ohledem na použití různých typů kvašení a metod destilace. Dalšími rumy jsou Spotted SKUNK Rum a Striped SKUNK Rum, jejichž výrobní procesy a výsledná chuť zůstávají neměnné. Dosavadní čtveřici produktů uzavírá Hooded SKUNK Rum, který zraje v dubových sudech. 

Hooded SKUNK Rum vzniká v Dánsku z paraguayské organické melasy. Fermentace probíhá 2,5 týdne, po destilaci rum zraje 3 měsíce v panenských (prvně plněných) sudech z amerického bílého dubu. Soudky jsou zevnitř silně vypálené, barva rumu je tak pouze výsledkem staření. Zuhelnatělé dřevo také uvolní látky, které rumu dodají tóny karamelu a vanilky. 

Chuťový profil: 

Když otevřete láhev Hooded SKUNK Rumu, přivítá vás kaskáda vůní hnědého cukru, tropického ovoce, dubu, kokosu, marcipánu s nádechem táboráku a kůže. Tytéž tóny se projeví i v chuti. Rum si lze vychutnat čistý, ale skvěle zafunguje i v koktejlu. Například Mojito nebo Daiquiri přetvoří ve výjimečný chuťový zážitek. 

Výrobce / dovozce:

Dánská distribuční společnost A Clean Spirit, v jejímž čele stojí Bintu Singh, klade u svých produktů důraz na udržitelnost. Jejím cílem je učinit udržitelně vyráběné produkty dostupné běžným zákazníkům a vnést tak udržitelnost do každodenního života jedince. Společnost si zakládá na respektu nejen k životnímu prostředí, ale také ke spotřebiteli, výrobci, obchodním partnerům a dalším generacím. Z toho důvodu má vysoké ekologické nároky na celý výrobní řetězec – od surovin přes výrobce a dodavatele až po balení a prodej.

Doplňkové parametry

Kategorie: RUM
DRUH: Single Modernist Rum
ZEMĚ: Dánsko
DOBA ZRÁNÍ: NAS (Bez udání věku)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: