Beluga Gold Line Leather Box 40,0% 0,7 l

Kód: WH-4753
Láhev
Značka: Beluga
3 590 Kč 5 128,57 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Beluga Gold Line je vrcholným dílem v nabídce značky Beluga, navrženým pro opravdové konzumenty. Její bohatá, měkká a osvěžující chuť odráží mistrnou práci v každém aspektu.

Produkovaná v Černé Hoře z nejlepšího ekologicky pěstovaného obilí a čisté vody z artéských studní, tato vodka je zpracovávána šestikrát: dvojím filtrováním skrze silikátový písek, trojnásobně přes aktivní uhlí s přísadou stříbra a jednou přes křemík. Devadesátidenní zrání před butelací zvýrazňuje její měkkost.

Aromatizovaná tóny obilí, pšenice a alpských bylin, Beluga Gold Line nabízí jemnou chuť s harmonickou strukturou a jemnou sladkostí.

Ideální servírování je chlazené na 10-12°C, ideálně s luxusním černým kaviárem, kvalitním červeným masem nebo rybami.

Jedinečnost této vodky podtrhuje její luxusní balení, včetně voskem pečetěného uzávěru, s přiloženým kladívkem a štětcem pro jeho otevření.

Každá láhev, označená symbolem vyzy velké a individuálně číslovaná, je prezentována v exkluzivním koženém pouzdře, což zdůrazňuje její elitní postavení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vodka Beluga

má dlouhou historii, která sahá až do roku 1900. Značka je pojmenována po bílém velrybím druhu Beluga, který se vyskytuje v Arktickém oceánu. Inspirací pro značku se staly také tradice ruského carství a umění výroby ruského kaviáru.

Vodka Beluga je vyrobena v malé ruské vesnici na Sibiři, kde se nachází největší destilační komplex v Evropě. Voda používaná k výrobě této vodky pochází z Arktického pramene, který se nachází v blízkosti destilerie. Vodku Beluga lze rozpoznat i podle charakteristického loga - bílého velryba umístěného na etiketě lahve.

Beluga patří mezi nejvýznamnější značky ultrapremium vodky na světě a je oblíbená nejen mezi milovníky vodky, ale také mezi sběrateli luxusních alkoholických nápojů. Vodka Beluga byla oceněna mnoha prestižními cenami a získala si své místo v mezinárodním gastronomickém průmyslu.