Beluga Transatlantic Racing Leather Box 40,0% 0,7 l

Kód: WH-4921
Láhev
Značka: Beluga
1 760 Kč 2 514,29 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Beluga Transatlantic Racing představuje limitovanou edici vytvořenou na oslavu námořního plachtění.

Tento exkluzivní produkt se destiluje v Černé Hoře z obilného materiálu získaného z ekologického zemědělství a z nejčistší artéské vody. Jeho zpracování zahrnuje šestikrokovou filtraci: dvojí průchod křemičitým pískem, trojí filtrací přes uhlíkový filtr s přídavkem stříbra a finální filtrací skrze bavlněný filtr. Po destilaci následuje 45denní doba zrání, která zvýrazňuje bohatost chuti.

Aroma nabízí subtílní citrusové nuance a náznak lékořice. Chuťově je lahodná s harmonickou strukturou a jemně hořkým závěrem.

Optimální teplota pro servírování je 6-8°C, ideálně v kombinaci s ústřicemi nebo jinými mořskými specialitami.

Každá láhev je ozdobena ikonickým symbolem značky – kovovou vyza velkou, což je největší druh jesetera, s designem inspirovaným yachtingem.

Produkt je prezentován v luxusním koženém balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: VODKA
ZEMĚ: Černá Hora

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vodka Beluga

má dlouhou historii, která sahá až do roku 1900. Značka je pojmenována po bílém velrybím druhu Beluga, který se vyskytuje v Arktickém oceánu. Inspirací pro značku se staly také tradice ruského carství a umění výroby ruského kaviáru.

Vodka Beluga je vyrobena v malé ruské vesnici na Sibiři, kde se nachází největší destilační komplex v Evropě. Voda používaná k výrobě této vodky pochází z Arktického pramene, který se nachází v blízkosti destilerie. Vodku Beluga lze rozpoznat i podle charakteristického loga - bílého velryba umístěného na etiketě lahve.

Beluga patří mezi nejvýznamnější značky ultrapremium vodky na světě a je oblíbená nejen mezi milovníky vodky, ale také mezi sběrateli luxusních alkoholických nápojů. Vodka Beluga byla oceněna mnoha prestižními cenami a získala si své místo v mezinárodním gastronomickém průmyslu.