Mermaid Zest Gin Mini 40,0% 0,05 l

Kód: WH-4880
Miniatura
Značka: Mermaid
229 Kč 4 580 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Mermaid Zest představuje jemný London Dry gin se svěžími tóny grapefruitu a jemného jalovce.

Gin Mermaid vzniká v první a jediné palírně na ostrově Wight, který se nachází u jižního pobřeží Anglie. The Isle of Wight Distillery je s charakterem a přírodou úchvatného ostrova úzce spjatá, což se promítá i v její filozofii. Palírna dodržuje zásady výroby ohleduplné k životnímu prostředí, ochrany ostrova samotného i mořského ekosystému.

Mermaid Zest Gin je inspirován tímto bujným, zeleným ostrovem, jeho přírodní krásou a mořskými řasami ve vodách jeho pobřeží. Tato edice je proto lahvována do smaragdově zelených lahví.

Pro jeho výrobu se míchá grapefruit a chmel odrůdy Cascade s divokým rozmarýnem, ostrovním bergamotem a citronovou kůrou, tato směs se destiluje a následně míchá s klasickým ginem Mermaid. Výsledkem je svěží, aromatický gin s citrusovou, bylinnou chutí a náznakem mořského vzduchu.

Náznak mořského vzduchu dodává motar přímořský, aromatický sukulent, který obrůstá útesy lemující ostrov Wight. Na pobřeží se sbírá i divoce rostoucí rozmarýn. Ovoce pochází z viktoriánské zahrady Osborne House, ostrovního domova Královny Viktorie a Prince Alberta.

Celkem se při výrobě ginu používá výtažků 14:
motar přímořský, chmel odrůdy Boadicea, bezové květy, citronová kůra, rozmarýn, grapefruit, chmel odrůdy Cascade, bergamot, pepř guinejský, koriandr, kořen anděliky, kořen lékořice, jalovec, kořen kosatce.

Aroma: svěží grapefruit, jemný jalovec
Chuť: pronikavé citrusové tóny spolu s jemnou sladkostí a bylinným nádechem.
Závěr: dlouhý, strukturovaný a komplexní.

Doporučené podávání: Gin&Tonic s Fever-Tree Mediterranean Tonic, plátkem citronu a snítkou rozmarýnu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: