Amrut Fusion 50,0% 0,7 l

Kód: WH-1540
Láhev
Značka: Amrut
1 750 Kč 2 500 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Značka: Amrut

Země původu: Indie

Objem: 0,7l

% alkoholu: 50%

Popis: Amrut Fusion je jedním z nejznámějších a nejuznávanějších produktů destilerie Amrut. Jak název napovídá, Fusion je výsledkem spojení východních a západních tradic a přístupů k výrobě whisky.

Kombinace indického a skotského ječmene dává této whisky unikátní charakter. Skotský ječmen, sušený na rašelinovém ohni, přidává typický rašelinový tón, zatímco indický ječmen dodává jistou svěžest a sladkost. Výsledkem je whisky, která je komplexní, ale harmonická, s bohatým profilováním chutí.

Pokud jde o aroma, je to opravdu výzva pro smysly. Silné, dřevité a plné ovoce, představuje skvělou kombinaci ječmene, citrusů a koření s jemným náznakem rašeliny. Tato kombinace je také patrná v chuti, kde rašelinové tóny jsou příjemně vyváženy sladkostí ječmene a hořkostí čokolády a kávy.

Fakt, že Jim Murray, jeden z nejuznávanějších autorů v oblasti whisky, označil Fusion jako třetí nejlepší whisky roku 2010, svědčí o kvalitě tohoto produktu. Toto ocenění výrazně zvýšilo povědomí o indické whisky a přitáhlo pozornost světové komunity milovníků whisky.

Kdo hledá něco odlišného, ale stejně výjimečného jako tradiční skotské whisky, by měl vyzkoušet Amrut Fusion. Tato kombinace Východu a Západu je opravdu fascinující chuťový zážitek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: