Arran Robert Burns 5 Y.O. 43,0% 0,7 l

Kód: WH-0521
949 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Značka: Robert Burns

Země původu: Skotsko

Popis: Robert Burns je jedním z největších literárních postav Skotska, jehož dílo přetrvává a zůstává inspirací mnoha generacím. Není tedy překvapením, že jeho vášeň pro whisky byla uchována a oslavena v podobě speciálního single maltu.

Isle of Arran Distillers, která si cení své tradice a skotského dědictví, se rozhodla připomenout tento odkaz prostřednictvím whisky Robert Burns. Tato destilerie, nacházející se na malebném ostrově Arran, je známá svým kvalitním přístupem k destilaci a svým důrazem na autentičnost.

Při výrobě této whisky je klíčová kombinace sudů po bourbonu a sherry, což zajišťuje hloubku a komplexnost chuti. Zatímco sudy po bourbonu dodávají nádechy karamelu a vanilky, sudy po sherry přidávají tóny suchého ovoce a koření. Výsledná whisky nabízí svěžest, kterou lze považovat za připomenutí jemné poezie Roberta Burnse - lehká, ale zároveň hluboká a smyslná.

Whisky Robert Burns od Isle of Arran Distillers je dokonalým vyjádřením skotského ducha, oslavující jak tradici destilace, tak literární dědictví. Pro milovníky whisky i literatury je to nápoj, který nabízí mnohem více než jen chutný zážitek - je to cesta skrze historii a kulturu Skotska.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: