Compass Box Spice Tree 46,0% 0,7 l

Kód: WH-0784
Láhev
Značka: Compass box
1 690 Kč 2 414,29 Kč / 1 l
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Značka: Compass box

Země původu: Skotsko - Velká Británie

Objem: 0,7l

% alkoholu: 46%

Popis: Compass Box reprezentuje výjimečnou inovaci ve světě skotské whisky. Zatímco tradiční výrobci se mohou držet osvědčených metod, Compass Box přistupuje k produkci whisky s vizionářským přístupem, kde kreativita a inovace hrají klíčovou roli. John Glaser, zakladatel společnosti, přinesl do tohoto tradičního odvětví svěží nádech. Jeho vize a odvaha zkoušet nové techniky a kombinace vedla k vytvoření neobyčejných a jedinečných whisky.

Blending, což je umění míchání různých whisky dohromady, je základním pilířem Compass Box. Glaser věří, že když je kvalitní míchaná whisky vytvořena z vynikajících komponentů, může dosáhnout úrovně komplexity a kvality, která může konkurovat i těm nejprestižnějším jednosladovým whisky.

Dřevo hraje klíčovou roli v procesu zrání whisky, a Compass Box dává velký důraz na kvalitu a výběr sudů. Spice Tree, jedna z jejich vlajkových lahví, je dokonalým příkladem toho, jak inovace a kvalita mohou společně vytvořit nezapomenutelný produkt. Tato whisky přináší kombinaci koření, dubu a ovocných tónů, což vytváří bohatou a složitou chuť, která je opravdu ojedinělá.

Zkrátka, Compass Box je pionýrem v moderní éře skotské whisky, a jejich odhodlání inovovat a zkoušet nové věci jim umožnilo vytvářet nápoje, které nejen vynikají svou chutí, ale také mění pravidla hry.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: