Don Papa Baroko Eternal Spring in Sugarlandia 40,0% 0,7 l

Kód: WH-4688
Láhev
Značka: Don Papa
999 Kč 1 427,14 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Limitovaná edice Eternal Spring in Sugarlandia byla uvedena na trh s cílem podpořit snahy o ochranu a obnovu ostrova Negros, odkud pochází značka Don Papa. Nová edice byla představena jako součást iniciativy World Worth Preserving, navazuje na úspěch loňské edice Secrets of Sugarlandia, díky které bylo na podporu ochranářských prací klíčových organizací na ostrově vybráno 50 000 eur.

Tuba ilustruje bohatou a rozmanitou flóru ostrova, zahrnující keře, byliny, stromy a kvetoucí rostliny, které zaznamenal a studoval botanik Fray Manuel Blanco ve své publikaci Flora de Filipinas.

Podíl z prodeje této edice pomůže podpořit novou spolupráci mezi značkou Don Papa a Philippine Reef and Rainforest Conservation Foundation, Inc., která vede programy ochrany a udržitelnosti na ostrově Negros a v několika dalších částech Filipín.

Limitovaná edice je domovem Don Papa Baroko. Baroko ve staré filipínské tagalštině znamená nadšení a chuť k životu - vlastnosti, které zhmotňuje i tato edice značky Don Papa.

Don Papa Baroko je vyráběn z melasy na filipínském ostrově Negros, kde se pěstuje jedna z nejsladších cukrových třtin na světě. Po dobu tří až pěti let zraje na úpatí pohoří Mount Kanlaon v sudech po bourbonu.

Chuťový profil:

V konečném blendu je patrný originální charakter značky Don Papa, který je výrazný, bohatý a plný života.

Aroma: bohaté tóny citrusů a vanilky. Chuť: plná, s tóny kandovaného tropického ovoce a medu. Závěr: dlouhý, výrazný závěr s náznaky rozinek a vypáleného dřeva.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Don Papa se vyznačuje sladkými prémiovými rumy vyrobenými z cukrové třtiny pěstované na Filipínách - konkrétně na ostrově Negros Occidental. Značka se snaží o vytváření unikátních a inovativních produktů, které přinášejí nejen vynikající chuťové zážitky, ale také zdůrazňují kulturní a historické bohatství Filipín.

Don Papa rum - pozadí, sopka

Název Don Papa, což v překladu znamená "pantáta", patří mezi relativně nové značky, které se na trhu objevily až v roce 2012. Kromě svého uměleckého designu nabízí tyto rumy také vynikající chuť. Ostrov Negros, nacházející se na úpatí sopky Mt. Kanlaon, nabízí díky svým klimatickým a geografickým podmínkám ideální prostředí pro pěstování cukrové třtiny. Tato třtina má díky vulkanické půdě bohaté na živiny specifickou sladkou chuť.