Cachaca Magnífica Bica de Alambique 0,04l 48%

Kód: 2742
Miniatura Na dotaz
109 Kč 2 725 Kč / 1 l
Momentálně nedostupné
  • Cachaca
  • Brazílie
  • 48%
  • Cukry 0g

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Výrobce: Cachaca Magnífica

Značka: Magnífica

Druh: Cachaca

Země: Brazílie

Obsah alkoholu: 48%

Cukernatost: 0g

O výrobci: João Luiz de Faria založil značku Cachaça Magnífica v roce 1985 a pracoval na legislativě cachaça. Výsledkem byl "brazilský plán cachaça" a Brazilský institut cachaça (IBRAC) v roce 1997. Rovněž vznikla Průmyslová komora hodnotového řetězce cachaça pod ministerstvem zemědělství, kde se stal prvním prezidentem. Joãovi synové Raul a Ana Luiz pokračují v jeho práci.

Popis: Cachaça Magnífica Bica do Alambique se vyznačuje svou jedinečnou výrobou, kdy putuje z destilačního zařízení přímo do láhve, bez jakéhokoliv zrání nebo naředění. Tuto cachaçu lze charakterizovat jako silnou, ale zároveň jemnou, a to díky svému maximálnímu obsahu 48% alkoholu, což je povoleno stanovenými předpisy. Chuť této cachaçy je plná a výjimečná, s nádechem kaparů, lanýžů a třešní, což potěší všechny milovníky destilátů vyrobených z čerstvé šťávy cukrové třtiny.

Co je Cachaca: Cachaça má mnoho společných vlastností s rumy, přesto se dnes považuje za samostatnou kategorii. Základem pro výrobu je cukrová třtina, která se přeměňuje na cachaça přímo z čerstvě vylisované šťávy. Možná Vás překvapí, že cachaça je třetí nejoblíbenějším destilátem na světě, kde v Brazílii se její spotřeba výrazně převyšuje spotřebu celosvětově populárního ginu. Pouze 1 % celkové produkce se dostane na mezinárodní trh. Proto neváhejte objevit tuto relativně neznámou kategorii v našich končinách.

Doplňkové parametry

Kategorie: RUM
ZEMĚ: Brazílie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: