Beluga Noble Rocks Gift Box 40,0% 0,7 l

Kód: WH-4843
Set
Značka: Beluga
1 290 Kč 1 842,86 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Beluga Noble se pyšní pozicí průkopníka v portfoliu vodek Beluga, vynikající svou jedinečností a klasickým statusem. V každé láhvi se zrcadlí spojení umění, řemeslné práce a bezchybnosti.

Produkce této vodky probíhá v Černé Hoře, kde se jako suroviny používá obilí z ekologických farem a nejčistší voda z artéských studní. Specifický proces destilace spolu s prvotřídními ingrediencemi přispívá k její výrazně měkké a plné chuti. Filtrace probíhá pětkrát, nejdříve dvojím procházením skrze silikátový písek, následně třikrát přes filtr s aktivním uhlím a stříbrem. Třicet dní zrání předem zaručuje další zkvalitnění chutě.

Eleganci každé láhve umocňuje symbol – kovová vyza velká, což je největší zástupce jeseterů, jenž reprezentuje značku.

Optimální požitek z Beluga Noble dosáhnete při konzumaci s kaviárem, čímž se stává ideálním výběrem pro gurmány, kteří vyhledávají skutečnou kvalitu.

V každém dárkovém balení naleznete láhev Beluga Noble o objemu 0,7 litru a exkluzivní sklenici pro podávání vodky chlazené na ledu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vodka Beluga

má dlouhou historii, která sahá až do roku 1900. Značka je pojmenována po bílém velrybím druhu Beluga, který se vyskytuje v Arktickém oceánu. Inspirací pro značku se staly také tradice ruského carství a umění výroby ruského kaviáru.

Vodka Beluga je vyrobena v malé ruské vesnici na Sibiři, kde se nachází největší destilační komplex v Evropě. Voda používaná k výrobě této vodky pochází z Arktického pramene, který se nachází v blízkosti destilerie. Vodku Beluga lze rozpoznat i podle charakteristického loga - bílého velryba umístěného na etiketě lahve.

Beluga patří mezi nejvýznamnější značky ultrapremium vodky na světě a je oblíbená nejen mezi milovníky vodky, ale také mezi sběrateli luxusních alkoholických nápojů. Vodka Beluga byla oceněna mnoha prestižními cenami a získala si své místo v mezinárodním gastronomickém průmyslu.