Bumbu

Bumbu - rum z Karibiku

Popis: Značka Bumbu z Barbadosu oživuje více než 400 letou tradici rumové produkce, přičemž své rumy vyrábí v původním historickém prostředí destilérky. Při výrobě se klade důraz na autenticitu, s použitím cukrové třtiny z udržitelných zdrojů, destilace probíhá v malých sériích a směs je připravována manuálně.

Rum Bumbu je vytvářen ručně v West Indies Rum Distillery na Barbadosu, destilérce s historií sahající do roku 1893, podle originálního receptu starého 400 let. Používá se v něm voda nejvyšší čistoty, přirozeně filtrovaná přes korálové útesy barbadoského vápence. Rum vzniká z pečlivě selektované cukrové třtiny z osmi zemí Karibiku a díky až patnáctiletému zrání nabízí mimořádně vyváženou a jemnou chuť. Aroma je obohaceno o madagaskarskou vanilku a lahodný karamel s nádechem připáleného dubu. Chuťově je jemný, s nuancemi skořice, pražených oříšků a exotického koření, které se mísí do dokonalé sladkosti s lehkým a hladkým finišem. Ideální k přímé konzumaci nebo jako součást koktejlů.

VLASTNOSTI:

  1. BUMBU je vyráběn manuálně dle tradičního 400letého receptu.
  2. Používá se výhradně přírodní suroviny.
  3. Získal ocenění na mezinárodních soutěžích včetně zlaté medaile na soutěži Los Angeles International Spirit Competition.

DOPORUČENÉ PODÁVÁNÍ: Ideální samostatně v degustační sklenici nebo jako klíčová ingredience v koktejlech.

SLOŽENÍ: Rum (15letý destilát z cukrové třtiny), voda, cukr, přírodní esence.

Vzorek Bumbu XO máme k dispozici na e-shopu ve 40 ml balení.

Cena

125126
1125126
1 položek celkem
vzorek Dram of Rum Bumbu XO
Miniatura
Bumbu XO 0,04l 40%
Skladem (>5 ks)
125 Kč
  • Rum
  • Panama
  • Core range
  • Sladké
140

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem