Foursquare 2010 0,04l 60%

Kód: 4503
Limitka Miniatura
Značka: Foursquare
199 Kč 4 975 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 3000 Kč
Do 2 dní po celé ČR
Doprava po celé ČR
pečlivě zabaleno

Detailní popis produktu

Výrobce: Foursquare

Země: Barbados

Obsah alkoholu: 60%

Způsob destilace: Column still & Pot still 

Doba zrání: 12 let

Sudy: Ex-bourbon cask

Popis: Firma RL Seale & Co vlastní rumovou palírnu Foursquare, což je rodinná společnost s dlouhou historií výroby rumu na Barbadosu od roku 1820. Moderní společnost vznikla v 20. letech 20. století, kdy Reginald Leon Seale začal distribuovat rum v hlavním městě ostrova Bridgetown.

Úspěch společnosti vedl k její expanzi. Během druhé poloviny 20. století Foursquare přidala do svého portfolia značky jako ESA Fields a Doorly's. V roce 1995 otevřeli palírnu Foursquare a přestavěli opuštěný cukrovar ve farnosti Saint Philip. V roce 1996 byl vyroben první destilační aparát s dvojitou retortou a kontinuální destilací se třemi sloupci.

Foursquare je známá výrobou rumů prvotřídní kvality. S vedením sira Davida Seala a jeho syna Richarda se stala jedním z nejuznávanějších výrobců na světě. Richard Seale společně s Lucou Gargano (Velier) vytvořili klasifikační systém rumů, který je založen na způsobu jejich výroby a poskytuje nám mnoho informací o jejich původu. Richard Seale se neúnavně snaží bojovat proti marketingovým klišé a jakýmkoliv umělým zásahům do rumu, jako je přidávání cukru, dochucovadel nebo zavádění zákazníků ohledně stáří a výrobního procesu.

Palírna Foursquare vydává zajímavé limitované edice. S nadšením se vždy očekává Exceptional Cask Selection. Ačkoli se Foursquare zaměřuje především na limitované edice, v této edici s přibližně 30 000 lahvemi mají milovníci rumu stále větší šanci získat svou vlastní lahev. Je však třeba poznamenat, že Foursquare rumy jsou vždy vzácným zbožím.

Doplňkové parametry

Kategorie: RUM
DRUH: Single blended rum
ZEMĚ: Barbados
DOBA ZRÁNÍ: 12 YO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Richard Seal, master blender, je jedním z nejlepších odborníků na rum, jakému svět může nabídnout. Spolu s Lucou Garganem z firmy Velier vytvořili inovativní klasifikační systém rumů, který odhaluje mnoho informací o jejich původu. Richard se také vynasnažuje bojovat proti marketingovým klamům, jako je přidávání cukru, aroma nebo zavádějící informace o stáří a výrobě rumu. Místo toho se snaží vzdělávat spotřebitele a nadšence o procesech destilace, skladování a stárnutí rumu.

R. L. Seale & Company, značka založená roku 1920, je již ve čtvrté generaci vlastněna rodinou Seal, kterou v současnosti reprezentují sir David Seale a jeho syn Richard. V roce 1995 převzali opuštěný cukrovar, který po renovaci a instalaci nových destilačních kolon pro produkci rumu začali využívat v roce 1996.